• 2w1 MINI RF + MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Symbol: 137428

2w1 MINI RF + MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Ceny widoczne po nadaniu uprawnień

2w1 MINI RF + MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

PODSTAWOWE INFORMACJE O URZĄDZENIU:
- urządzenie multifunkcyjne – łączy działanie RF i mezoterapii bezigłowej
- zastosowanie w zabiegach na twarz i ciało
- głowica do mezoterapii bezigłowej dodatkowo emituje światło LED (długość światła – 415-450 nm), które intensyfikuje działanie urządzenia

1. GŁOWICA RF - użycie fal radiowych jest jednym z najlepszych sposobów pobudzenia fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, a w efekcie odmłodzenia skóry. Pomaga również rozbijać tkankę tłuszczową i niwelować cellulit.
Rekomendowane wykorzystanie: zabiegi odmładzające twarzy i dłoni oraz zabiegi odmładzająco-modelujące ciała.

2. GŁOWICA DO MEZOTERAPII BEZIGŁOWEJ - służy do poprawy przenikania składników aktywnych w głąb skóry poprzez wykorzystanie zjawiska elektroporacji. Pomaga likwidować zmarszczki, przebarwienia, wiotkość skóry czy cellulit.

Rekomendowane wykorzystanie:
Zabiegi rewitalizujące, odmładzające i przeciwko przebarwieniom na twarzy i dłoniach oraz zabiegi ujędrniająco-antycellulitowe na ciało.

DZIAŁANIE RF
Urządzenie Mini RF wykorzystuje częstotliwość fal radiowych w celu wywołania efektu termicznego w skórze i pobudzenia jej do produkcji nowego kolagenu. W efekcie zwiększa się napięcie skóry i następuje redukcja zmarszczek. Skóra zostaje zmotywowana do odbudowy swoich struktur – swoistego rusztowania, jakim jest dla niej kolagen, co powoduje działanie liftingujące i ogólną poprawę kondycji skóry.

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA
Fizyczne zjawisko zachodzące w błonach komórkowych i warstwie rogowej, dzięki któremu następuje otworzenie nowych dróg wprowadzania aktywnych substancji pod wpływem określonych impulsów elektrycznych. Mezoterapia bezigłowa jest nowoczesną i bezinwazyjną metodą, w której transport substancji czynnych w głąb skóry właściwej umożliwiają: pole elektryczne, wykorzystujące zjawisko elektroporacji i fale ultradźwiękowe.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie