• DUO GUAM RIDUCENTE CREMA RISCALDANTE UOMO - op. 200 ml

Symbol: 0445DUOUOM200
Brak towaru
Ceny widoczne po nadaniu uprawnień
Ilość w opakowaniu 1 szt.

Rozgrzewający krem, ujędrniający skórę oraz modelujący brzuch i biodra.
Produkt bogaty jest w intensywnie działające składniki aktywne: algi GUAM (Euglena Gracilis), oraz  wodę z podmorskiego źródła Noirmoutier o własciwościach zwiększających gęstość i jędrność skóry. Zapewnia powstrzymanie odkładania się zbędnych kilogramów w okolicy brzucha i bioder. Preparat bogaty jest również w mukopolisacharydy, które ze względu na mikroskopijne rozmiary cząstek zdolne są przenikać do głębszych warstw skóry, zapewniając nawilżenie i zwiększony pobór aktywnych substancji w tkance łącznej.
Rano i wieczorem nałoż większą ilość kremu na okolice bioder i brzucha. Masuj okrężnymi ruchami aż do pełnego wchłonięcia. Lekkie zaczerwienienie jest naturalnym efektem działania kremu.
Przeciwwskazania: Nie należy stosować produktu na podrażnioną lub uszkodzoną skórę. Unikać kontaktu z oczami, błonami śluzowymi i innymi delikatnymi partiami ciała. Po użyciu dokładnie umyć ręce.
takich jak GUAM wodorostów, Alga Euglena gracilis i morskie wody źródlanej z Noirmoutier (Ziemia Woda morska), które działają w synergii, aby zagwarantować skuteczną brzuch i biodra działania zmiany rozmiaru. Pozostawia skórę jędrną i stonowanych. Stosować rano i wieczorem.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie