• Kategorie
  • Parametry
  • FAR-X

FAR-X to wyjątkowy produkt mocno liftingujący dla profesjonalnych gabinetów jak i do odsprzedaży domowej. Przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry, szczególnie starzejącej się z licznymi zmarszczkami. Zawarty w preparacie nowej generacji neuropeptyd 3D LIFT to doskonała alternatywa dla toksyny botulinowej. Dodatkowo wzbogacony skład kwasem hialuronowym doskonale nawilża skórę a kwas fitowy wyrównuje jej koloryt.

ZALECANA LICZBA ZABIEGÓW: 3-5 zabiegów w serii, wykonywanych raz w tygodniu lub raz na dwa tygodnie. Liczba zabiegów i czas ich trwania należy dopasować indywidualnie do każdego przypadku w zależności od typu skóry, celu zabiegu i rezultatów osiągniętych po pierwszej aplikacji.

CZAS TRWANIA ZABIEGU: 50 minut

ACID TECH FAR-x do użytku domowego HOME USE - op. 5x5ml
Nowość
Produkt niedostępny
ACID TECH FAR-X PROFESSIONAL CARE - op. 5x5ml
Nowość
Produkt niedostępny
Ceny widoczne po nadaniu uprawnień

ZALECENIA PRZED ZABIEGIEM FAR-X PROFESSIONAL CARE:

- przed rozpoczęciem zabiegu obowiązkowo należy przeprowadzić z Klientem dokładny wywiad

 

PRZEBIEG ZABIEGU:

1. Wykonać dokładny demakijaż wodą micelarną do demakijażu twarzy i oczu z linii PURE ICON.

2. Nałożyć peeling enzymatyczny PURE ICON. Pozostawić na 10 minut. Zmyć letnią wodą.

3. Nałożyć niewielką ilość ampułki na czoło i mocnym ruchem wmasować aż do całkowitego wchłonięcia preparatu. Następnie niewielką ilość ampułki mocnym ruchem wmasować w jeden policzek, połowę nosa i brody aż do całkowitego wchłonięcia preparatu. Następnie niewielką ilość ampułki mocnym ruchem wmasować w drugi policzek, drugą połowę nosa i brody aż do całkowitego wchłonięcia preparatu. Czynność powtórzyć trzy razy, zawsze zaczynając od czoła.

Preparat pozostawić na 15 minut.

Cały czas monitorować odczucia Klienta. Uczucie ciepła, delikatne mrowienie lub zaczerwienienie skóry może być typową reakcją na działanie preparatu. W przypadku pojawienia się silnego zaczerwienienia, pieczenia, swędzenia i uczucia dyskomfortu natychmiast zmyć preparat.

4. Nałożyć na ampułkę złotą maskę ujędrniająco-rozświetlającą RETIN GOLG. Pozostawić na 20 minut. Zmyć letnia wodą skóry.

5. Nałożyć na zakończenie krem wygładzająco-rozświetlający anti-ageing RETIN GOLD oraz krem liftingująco-rozświetlający pod oczy RETIN GOLD. Pozostawić do wchłonięcia.

6. Przed wyjściem na zewnątrz zabezpieczyć skórę kremem barierowym SPF50

REAKCJA SKÓRY W TRAKCIE I PO ZABIEGU: podczas zabiegu może pojawić się delikatne uczucie szczypania, mrowienia, zaczerwienienie. Delikatny proces złuszczania może nastąpić 1-2 dni po zabiegu i trwać do 2 dni. Intensywność i długość trwania odczuć zależy od indywidualnej wrażliwości i rodzaju skóry.

ZALECENIA PO ZABIEGU: Do 2 tygodni po zabiegu unikać ekspozycji na słońce, chronić skórę przed promieniowaniem słonecznym SPF 50. Zastosować jako pielęgnacje domową:

Ampułka FAR-x do użytku domowego - Nałożyć niewielką ilość ampułki na czoło i mocnym ruchem wmasować aż do całkowitego wchłonięcia preparatu. Następnie niewielką ilość ampułki mocnym ruchem wmasować w jeden policzek, połowę nosa i brody aż do całkowitego wchłonięcia preparatu. Następnie niewielką ilość ampułki mocnym ruchem wmasować w drugi policzek, drugą połowę nosa i brody aż do całkowitego wchłonięcia preparatu. Czynność powtórzyć trzy razy, zawsze zaczynając od czoła. Pozostawić na noc do wchłonięcia.