• Guam Fangocrema Giorno - Błotny koncentrat drenująco-wyszczuplający w kremie - op. 200ml

Symbol: 0441DFACRMGRN

Guam Fangocrema Giorno - Błotny koncentrat drenująco-wyszczuplający w kremie - op. 200ml

Ceny widoczne po nadaniu uprawnień
Ilość w opakowaniu 1 szt.

Nie masz czasu na zabiegi? Chcesz zintenysyfikować rezultaty - to produkt dla Ciebie

OPIS PRODUKTU

Guam Fangocrema Giorno dostarcza skórze cennych, dobroczynnych  składników pochodzących z alg Guam. Skóra jest dobrze odżywiona i zremineralizowana. Kosmetyk dla osób, które są zdeterminowane i podjęły decyzję walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej i skórką pomarańczową każdego dnia. 


EFEKTY STOSOWANIA:

Zabiegi wykonywane za pomocą błotnego koncentratu wyszczuplającego na dzień w kremie wzmacniają działanie wyszczuplające i antycellulitowe Błotnych Koncentratów Guam.


NATURALNE SKŁADNIKI AKTYWNE:

  • Algi morskie GUAM: są bogate w jod, żelazo i wapń oczyszczają, nawilżają i zmiękczają skórę, skuteczne wobec pomarańczowej skórki wywołanej przez zatrzymanie nadmiaru wody w organizmie.
  • Algi brunatne (Ascophyllum Nodosum) Algi pochodzące z czystych wód oceanu. Zawierają pełną gamę składników odżywczych, soli mineralnych i witamin. Algi brunatne dostarczają makro i mikroelementy (m.in. wapń, magnez, sód, potas, siarka, fosfor, jod, miedź, cynk, selen), polisacharydy, tłuszcze wraz z nienasyconymi kwasami tłuszczowymi NNKT, witaminę C, E, K oraz z grupy B.

SPOSÓB UŻYCIA:

Preparat zaleca się stosować w kuracji, w połączeniu z Błotnym Koncentratem Guam. Wówczas krem należy nakładać w dni, w które Koncentrat nie jest stosowany. Koncentrat w kremie można również stosować oddzielnie, wówczas, pełne działanie remineralizujące i antyoksydacyjne uzyskuje się w ciągu 2 miesięcy.

Produkt nakładaj ruchem masującym, zwracając szczególną uwagę na brzuch, biodra i uda. Preparat dobrze się wchłania, nie pozostawia klejącej się warstewki.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie