• Guam Legginsy z efektem PUSH-UP

Symbol: 80LEGPUSHUPSM

Regularne noszenie legginsów powoduje widoczne zmniejszenie cellulitu. Skóra ulega napięciu i ujędrnieniu, pośladki unoszą się.

Rozmiar
Brak towaru
Ceny widoczne po nadaniu uprawnień

Legginsy mają specjalne zadanie: podnieść i wymodelować pośladki oraz wyszczuplić sylwetkę. Materiał został tak uszyty, aby w wybranych miejscach układał się, dając pożądany efekt z jednoczesnym zachowaniem komfortu podczas noszenia. Oryginalny design w połączeniu z technologią mikrokapsułek Alga Marine Guam® oraz działaniem dalekiej podczerwieni FIR redukują cellulit oraz tkankę tłuszczową.

Regularne noszenie legginsów powoduje widoczne zmniejszenie cellulitu. Skóra ulega napięciu i ujędrnieniu, pośladki unoszą się.

Legginsy wykonane są z delikatnej przędzy EMANA® zawierającej bioaktywne kryształy mineralne, które absorbują ciepło ludzkiego ciała w celu oddania go w postaci FIR (promieni dalekiej podczerwieni, Far Intratę Rasy - FIR).


EFEKTY STOSOWANIA

FIR są falami elektromagnetycznymi, często stosowanymi w medycynie. Wpływają korzystnie na odnowę biologiczną naszego organizmu. Bioaktywne kryształy mineralne znajdujące się w materiale EMANA® stymulują krążenie krwi, a w szczególności zwiększają mikrokrążenie skórne.

 


NATURALNE SKŁADNIKI AKTYWNE

Składniki aktywne mikrokapsułek: woda, Trójgliceryd kaprylowo - kaprynowy, Puder Laminaria Digitata Powder. 


SPOSÓB UŻYCIA

Może zajść potrzeba uprzedniego rozciągnięcia materiału w dłoniach. Po pierwszym stosowaniu legginsy dostosowują się do kształtu ciała. Najlepszy efekt osiągnie się po noszeniu legginsów przez 30 kolejnych dni, 6 godzin dziennie. Legginsy Guam można prać w temperaturze 30 stopni

 


WSKAZÓWKI:

Regularne noszenie legginsów powoduje widoczne zmniejszenie cellulitu. Skóra ulega napięciu i ujędrnieniu, pośladki unoszą się. Dzięki minerałom zawartym w tkaninie, legginsy są tak samo aktywne przed i po praniu. Getry są bardzo wygodne i pozwalają na swobodne poruszanie się w ciągu dnia.

 

NIE NALEŻY NOSIĆ ODCHUDZAJĄCYCH LEGGINSÓW GUAM W CZASIE CIĄŻY. Produkt może być stosowany po ciąży.

Tkanina Emana® została przebadana dermatologicznie.

 
Rodzaj kosmetyku (formuła) Legginsy
Dla Kogo? For women
Działanie antycellulitowe, odchudzające, ujędrniajace
Rodzaj skóry Każdy rodzaj skóry
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty

Nowa odsłona sklepu https://sklep.kosmetyki-beata.pl
Zapraszamy