• Guam il leggings - Legginsy wyszczuplające i antycellulitowe Guam

Symbol: 80LEGGINGSGUL

Krem o działaniu głęboko nawilżającym, odżywiającym i naprawczym

Rozmiar w literach
Ceny widoczne po nadaniu uprawnień
Guam Legginsy Wyszczuplające i Antycellulitowe 
MODELUJ | WYSZCZUPLAJ | UJĘDRNIAJ
OPIS PRODUKTU
Skuteczność działania Odchudzających Legginsów Guam oparta jest na technologii mikrokapsułek. Mikrokapsułki stopniowo uwalniają składniki aktywne (Alga Marina Guam), które, dzięki masażowi natychmiast wchłaniane są przez skórę.
Legginsy wykonane są z delikatnej przędzy EMANA® zawierającej bioaktywne kryształy mineralne, które absorbują ciepło ludzkiego ciała w celu oddania go w postaci FIR (promieni dalekiej podczerwieni, Far Infrared Rays - FIR).

EFEKTY STOSOWANIA
FIR są falami elektromagnetycznymi, często stosowanymi w medycynie. Wpływają korzystnie na odnowę biologiczną naszego organizmu. Bioaktywne kryształy mineralne znajdujące się w materiale EMANA® stymulują krążenie krwi, a w szczególności zwiększają mikrokrążenie skórne.
Dzięki takiemu działaniu tkanka tłuszczowa zaczyna się kurczyć, nadmiar wody wyparowuje a cellulit znika.
Regularne stosowanie produktu widocznie redukuje cellulit oraz przywraca skórze jędrność, witalność i zdrowy, młodzieńczy wygląd.

NATURALNE SKŁADNIKI AKTYWNE
Składniki aktywne mikrokapsułek: woda, Trójgliceryd kaprylowo - kaprynowy, Puder Laminaria Digitata Powder. 

SPOSÓB UŻYCIA
Podczas noszenia legginsów, mikrokapsułki zawarte w tkaninie, uwalniają składniki aktywne z alg Guam i działają tak długo, aż cały składnik aktywny się wyczerpie. Czas powolnego uwalniania jest długi i trwa kilka tygodni. Dzięki minerałom zawartym w tkaninie, legginsy są tak samo aktywne przed i po praniu. Getry są bardzo wygodne i pozwalają na swobodne poruszanie się w ciągu dnia.
Począwszy od 3-go tygodnia zawartość składników aktywnych ulega zmniejszeniu. W związku z tym, aby utrzymać w synergii algi Guam i FIR, zaleca się stosowanie:
• Guam Fangocrema Giorno
• Guam fangocrema dren freddo 
• Guam Fangocrema 

WSKAZÓWKI:
Odchudzające legginsy Guam zakłada się na bieliznę. Podczas pierwszego wkładania może zajść potrzeba uprzedniego rozciągnięcia materiału w dłoniach. Po pierwszym stosowaniu legginsy dostosowują się do kształtu ciała. Najlepszy efekt osiągnie się po noszeniu legginsów przez 30 kolejnych dni, 6 godzin dziennie.
Legginsy Guam można prać w temperaturze 30 stopni
NIE NALEŻY NOSIĆ ODCHUDZAJĄCYCH LEGGINSÓW GUAM W CZASIE CIĄŻY. Produkt może być stosowany po ciąży.
Tkanina Emana® została przebadana dermatologicznie.
 
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie